AHD Kayıt Cihazları

AHD Kayıt Cihazları

ahd kamera

Ahd Kayıt Cihazı & 4mp Ahd Kamera

    Ahd kayıt cihazları özellikle ahd kameralar ile kullanılmaktadır. Yeni nesil hybrid ahd kayıt cihazları ise ahd kameraları desteklerken aynı zamanda ip kameraların da aynı cihaz içerisinde kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Ahd kayıt cihizlarında analog kameraları da kolayca kullanabileceğiniz için kamera güvenlik sisteminizi güncellemek istediğinizde extra bir maliyet söz konusu olmayacaktır.

    Ahd kayıt cihazları aynı zamanda yüksek kalite video kayıdına olanak sağlamaktadır. Ahd kameralarda 4MP e kadar video yayını yapılabiliyor. Bu da kayıt cihazlarının yüksek kalite kayıt yapmaya zorluyor.  Buna istinaden aynı kalitede ahd kayıt cihazları ile video kayıdı yapılabilmektedir.

Yüksek Çözünürlük Ahd Kayıt Cihazı

4Mp Ahd Kamera görüntüsü (2560 x 1440) Piksel genişliğe takbul etmektedir. Yüksek kalite kayıtların daha az yer kaplaması için H264 ve H265 video sıkıştırma teknolojileri kullanılmaktadır.

    Kayıt kalitesi ne kadar yükselirse kayıt disk alanına da o kadar çok ihtiyaç olmaktadır. Eğer çok yüğksek kalitede kayıt yapılmak isteniyorsa, bizim tavsiyemiz enaz 6 TB disk kapasitesine sahip adh kayıt cihazlarının kullanılması veya önerilmesidir. Aksi taktirde çok kısa süre içerisinde diskiniz dolacak ve çok daha az gün kayıt yapacaktır.

Yinede elinizde ki cihaz veya diskin kapasitesi az fakat yüksek kalite kayıt yapmak isterseniz, hareket algılamasına istinaden kayıt yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde ahd kameranın vermiş olduğu görüntüde hareket varsa ahd kayıt cihazı video kayıdı yapmaya başlayacaktır.

Etiketler: Ahd Kayıt Cihazı, AHD Kayıt Cihazları, AHD dvr, AHD hybrid, AHD dvr kayıt cihazı, ucuz ahd kayıt cihazı, ucuz ahd dvr,

ahd kamera

AHD Kayıt Cihazları

ahd kamera